تعویض لامپ و ال ای دی سنگ نما

چه کاری باعث جلوگیری از اتصالات احتمالی می شود؟

باید از عایق های خاصی استفاده شود که برای ضد آب کردن اتصالات سیم ها و درزهای برق و چراغ ها استفاده میشود. به این ترتیب از نفوذ آب برف و باران جلوگیری می شود.

انواع لامپ نورپردازی

لامپ رشته ای

لامپ شلنگیکه معمولاً در باغ و تالار و دور ساختمان ها یا قسمتی از نما کشیده می شوند. در نظر بگیرید لامپ هایی که در نمای ساختمان استفاده می شود باید درجه آب بندی روی آن ها بیشتر باشد که بهتر و طول عمل بالاتری دارند.

از کجا درجه آب بندی لامپ ها را بفهمیم ؟

روی لامپ ها شماره ای نوشته شده است که همان نشانه میزان آب بندی لامپ ها می باشد. زمانی که چراغانی انجام می شود، باید خیلی موارد در نظر گرفته شود  که یکی از آنها هزینه برق و شدت نور میباشد که چقدر تابش دارد. باید در جای درست و بخش مناسب لامپ ها نصب شوند. نورپردازی در این جا حرف اول را می زند.

برای آب بندی سیم و کابل ها در نما از چه چیزی استفاده کنیم؟

این کار به طور معمول با استفاده از چسب آب بندی انجام میشود.

نکته مهم : پیش از استفاده از چسب باید از چسب مخصوص دیگری نیز استفاده شود.

قیمت تعویض چراغ و شلنگی در ارتفاع

از آنجایی که تهران راپل در انجام خدمات خود همه جوانب را در نظر میگیرد لذا، کاهش هزینه های مشتریان و کارفرماهای محترم از اولویت های ایشان می باشد. اینکه بهترین خدمات با مناسب ترین هزینه ها انجام شود یکی از اهداف تهران راپل است.

نصب و تعویض چراغ و شلنگی در ارتفاع

نوع معماری و ساختار ساختمان و نمای مورد نظر نیز در نصب لامپ و چراغانی نما مهم است. عملیات تعویض لامپ و چراغ های شلنگی و غیره که کاری ظریف به شمار می آید معمولا بدون داربست و با طناب به روش راپل انجام می شود.نصب لامپ های دکوراتیو تا ارتفاع چهارمتر و بیشتر نیز کار در ارتفاع است که از خدمات تهران راپل می باشد.نصب چراغ های صنعتی در ارتفاع بالای ۸ متر

نوار LED

در نماها و بخش هایی که شدت نورپردازی نباید زیاد باشد می توان از نوارهای LED استفاده کرد که هم شدت نور پخش می شود و هم تابش مستقیم نور را نخواهیم داشت.

این شکل از نور پردازی به طور معمول دور پنجره ها و اطراف آنها انجام می شود.

وال واشر و چراغ های LED

روش اجرا با وال واشر یا چراغ های LED در تمام نقاط ساختمان قابل انجام است. این چراغها در نمای ساختمان دیده می شوند و باریکه های نور از بخش های بالا و پایین تابیده می شوند.این کار به صورت معمول در پنجره ها ، ستونها و بالکنها به کار گرفته می شوند.یکی از تخصص های تهران راپل در انجام خدمات کار در ارتفاع هین تعویض لامپ های LED و وال واشر و اجرای نورپردازی می باشد.

یکی از مهمت ترین عوامل در نور پردازی نمای ساختمان چیست؟

نقاط قوت و مثبت ساختمان را بیشتر نشان می دهد و نقاط ضعف آن را کاهش می دهد.

باید در نظر داشته باشید هیچ وقت کل نما نباید روشن شود. و البته تاکید بر بخش یا قسمت های مهم از عناصر خاص میباشد.

فرم و ساختار ساختمان در ابتدا باید مورد توجه واقع شود، نور مصرفی و میزان و رنگ آن و همچنین جهت انتشار آن.

Comments (01)

  • مورتن هندریکسن

    پیش از ۱۳۹۸-۰۱-۲۸ / 4 سال

    در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

پیام خود را بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره (کلیک کنید)