پیچ رولپلاک سنگ نمای ساختمان ها

به عملکردی گفته میشود که در آن سنگ نماهای استفاده شده در ساختمان یا برج ها را پیچ و مهره می کنند. چرا ؟ برای اینکه از افتادن سنگ ها و شل شدن سنگ نماها جلوگیری کرده و با کمترین هزینه ترمیم ساختمان ها صورت گیرد.همانطور که گفته شد در ساختمان های بلند که ارتفاع زیادی دارند و البته این ساختمان ها مهم هم هستند چرا که سنگ های زیادی در آنها به کار رفته است باید این کار انجام شوداین کار جزء مشاغل کار در ارتفاع محسوب می شود شرکت ما از خبره ترین افراد و نیروی جوان مستعد با تجربه و آموزش دیده بهره برده و با هزینه هایی بسیار مناسب در ارائه خدمات عالی در خدمت کارفرمایان محترم می باشد.

آب یک مایع کاملاً مخرب برای گچهای استفاده شده داخل نما و سنگ های نمای ساختمان ها میباشد. اگر این مشکل از داخل حل نشود مشکلات زیادی را در پی خواهد داشت.

قیمت پیچ رولپلاک نما

اینکه هزینه و قیمت پیچ رولپلاک نمای ساختمان ها چقدر می باشد؟ سوالی است که همه می پرسند! اینکه پیچ کردن سنگ نما با طناب انجام میشود یا با داربست و وسعت پروژه چقدر باشد و چه نکاتی را باید در نظر بگیریم، همه در برآورد قیمت تاثیر گذارهستند.

دسترسی به ارتفاعات و ساختمان ها و برج ها با طناب و بدون داربست و اجرای پیچ و رولپلاک (مثلاً پیچ ۶ سانتی گالوانیزه) توسط تهران راپل، جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های ذیل تماس بگیرید.

تعمیر نماها و نصب سنگهای سقوط کرده از نما از دیگر خدمات تهران راپل در کرج و تهران می باشد.

نکاتی که پیش از محکم کردن سنگ ها باید بررسی شوند

نوع جنس و رنگ سنگ نماها

رگه هایی که در سنگ موجود است و در کیفیت سنگ موثر است

قطر و ابعاد سنگ و نحوۀ فرآوری سنگنما

نحوۀ به کارگرفتن سنگ

روش اجرای نما سنگ و نوع و جنس مصالح مصرفی

نحوه ساختار و نوع دیواری که سنگ ها روی آنها قرار میگیرند

تمامی اینها روی قیمت پیچ رولپلاک نیز موثر است.

تجهیزات مورد استفاده کار در ارتفاع ساختمان

دریل یا هیلتی (به طور معمول قوی باید باشد و البته با مته چهار شیار)
الماسه( دریل باید با این قابلیت باشد که چکشی سبکی باشد با لرزش کم و دیمر که برای تنظیم سرعت در سوراخ کاری در عملیات پیچ رول بلاک نمای سنگی ساختمان استفاده می شود).

قطر سوراخ چقدر باشد؟

قطر سوراخکاری به طور معمول با ماکزیمم ۷ میلی متر ( البته با مته هفت) و حداقلی ۶ میل ( متۀ ۶)
استفاده از پیچ ۶ سانت گالوانیزه (البته درجه یک) و رولپلاک مخصوص سنگ

بتونه کاری پس از پیچ رولبلاک؟

روی پیچ باید با بتونه ای همرنگ سنگ ها پنهان شود.

اگر عرض سنگ کم باشد و یا سنگ قطور و خیلی حجیم باشد چه کار باید کرد؟

در این حالت امکان پیچ و رولبلاک سنگ نما نیست بنابراین باید از چسب های اپوکسی و پلی اورتان استفاده کرد. همچنین می توان از بستهایی به شکل ال و تسمه های فلزی برای مهار کردن این سنگها و سنگ های یک تکه که سنگین هم هستند استفاده کرد.

انکر باربر چیست؟

انکر به معنای چفت و بست و محم کردن است و در این مورد برای تثبیت سنگ نما باید از انکر پلاستیکی که قابلیت باز شدن از مرکز و چپ و راست دارد استفاده نمود.

کم بودن مصالح پشت سنگ سبب چه مشکلی میشود؟

در این حالت استفاده از رولپلاکهای عادی امکان پذیر نیست.
انکر پلاستیکی (۱HUD-) سبب می شود که به طور دقیق در همان محدودۀ پشت سنگ باز شده و عملیات تثبیت سنگ اجرا شود.
این انکر تاییدیۀ شرکت سازندۀ آلمانی را دارد. این قابلیت را دارد که در هر نوع مصالحی و همچنین امکان استفاده از پیچ را در طولهای متفاوت را دارد.
یکی دیگر از انکرها انکر DBZ میباشد که باز هم در مواردی استفاده می شود که مصالح در پشت سنگها ناکافی باشد. یا مثلاً خللی در سنگها باشد.

پیام خود را بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره (کلیک کنید)